0,00 €

img

TASUTA VEDU*

Maksa kullerile Tallinna piires

img

RAHA 100%TAGASTUS

Toodete garantii kuni 2 aastat

img

KAMPAANIAD

Allahindluse koodid, kingitused

img

JÄRELMAKSU VÕIMALUSED

Sissemaks kas või 0.-

1. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine.

1.1. Peale Lepingu jõustumist toimetatakse tooted Teile kohale Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni teel eelnevalt kokku lepitud ajal. Tellimisele minevate elektroonika tarneaeg on 1–3 tööpäeva. Erandjuhul kättetoimetamise tähtaeg võib pikeneda 3-4 tööpäeva võrra, sel juhul vastutav isik annab Teile e-posti või telefoni teel viivituste kohta teada.
1.2. Tooted koos eestikeelse tooteinfoga ja muude toodete juurde kuuluvate dokumentidega toimetab kullerfirma kohale toote kirjelduses määratud tähtaja jooksul.
1.3. Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet laos ei ole ja see tuleb tarnijalt spetsiaalselt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest Knaitek OÜ ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse Teile. 
1.4. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg. 
1.5. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik. 
1.6. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Knaitek OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. 
1.7. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info@mobiluks.ee. Kullerfirma poolt vigastatud pakendiga toode asendatakse.
1.8 Meie trasnpordipartnerite loetelu:
- Itella (www.itella.ee)
- DPD (www.dpd.ee)         

1.9 Saadetise vastuvõtmisel veenduge kulleri juuresolekul selles, et saadetise pakend on heas seisukorras ning sellel puuduvad välised vigastused (näiteks pakendi avamistunnused, muljumine vms), kas toodete arv, kvaliteet ja sortiment on vastavad.

Välise vigastuse korral, toodete arvu, kvaliteedi või sortimendi puudumise korral, peab Saaja või Saaja volitatud esindaja loobuma saadetise vastuvõtmisest. Sel juhul täidab Saaja või Saaja volitatud esindaja koos kulleriga erasaadetise kontrollimise akti, kuhu sisestatakse kogu info leitud rikkumiste kohta.

Saadetis loetakse üle antuks, kui Saaja või tema volitatud esindaja võtab saadetise vastu ja allkirjastab saatekirja (paberkandjal või elektroonilise andmekandjal) ilma märkusteta, loetakse, et tooted on kohale toimetatud, saadetise pakend on heas korras, toodete arv, kvaliteet ja sortiment vastab ostu-müügi lepingu tingimustele, lisateenused, mis on esitatud andmekandjal või paberil tarnekinnituses, on korralikult teostatud, kui ei tõendata vastupidist.