0,00 €

img

TASUTA VEDU*

Maksa kullerile Tallinna piires

img

RAHA 100%TAGASTUS

Toodete garantii kuni 2 aastat

img

KAMPAANIAD

Allahindluse koodid, kingitused

img

JÄRELMAKSU VÕIMALUSED

Sissemaks kas või 0.-

OSTUINFO ÄRIKLIENTIDELE

Kui toode on märgitud kui "1-3 päevaga kätte", siis meie keskmine tarneaeg on 1–3 tööpäeva (ladu asub Tallinnast väljas).

Arve saadetakse pärast maksmist automaatselt ostja e-posti aadressile!

 

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Tingimused kehtivad kõigi firmade ja ostukeskkonna Knaitek.ee (edaspidi Knaiteki pood) omanik Knaitek OÜ vahel Knaiteki poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Müüme ainult firmadele.
1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Knaiteki poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. 
1.3 Knaitek OÜ-l on õigus muuta ja täiendada käesolevaid tingimusi ja hinnakirja, tulenevalt Knaiteki poe arengust ning poe parema ja turvalisema kasutamise huvides. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse veebilehel www.Knaitek.ee. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisel veebilehel www.knaitek.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Knaitek OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. Hinnad

2.1. Knaiteki poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule. 
2.2. Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja sisaldavad käibemaksu (20%)

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Võite muuta ostukorvis olevate toodete arvu. Samuti võite muuta toote tellitavat kogust. Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule „Uuenda ostukorvi“. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Edasi”. Teid suunatakse tellija andmete leheküljele. 
3.2. Tellija andmete lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Jätka ostmist”. Teid suunatakse tellimuse kinnituse ja makseviisi valiku leheküljele. 
3.3. Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. 
3.4. Toodete või teenuste müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa või sissemakse summa laekumisest Knaitek OÜ arvelduskontole.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis. 
4.2. Toodete eest on võimalik tasuda kasutades järgnevaid makseviise:

- Swedpanki pangalink; Valuuta: EUR;
- SEB pangalink; Valuuta: EUR;
- Tasumine ülekandega tellimuse kinnituse ja arve alusel; Valuuta: EUR; Eesti

4.3. Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole ettenähtud aja jooksul ostusummat tasunud. 
4.4. Tellimus vormistatakse ja tarnitakse ettemakse puhul.
4.5  Allahindluskoodid: Allahindluskoodid annavad väljastamisel seatud tingimustel (näiteks kindlale kaubagrupile, kindlal ajavahemikul või kindla koguse järgi) teatud protsendi allahindlust. Allahindluskoodidega antud allahindlus ei kehti kohaletoimetamistasudele ega toodetele, mis ei vasta allahindluskoodi tingimustele. Seega näiteks juhul, kui allahindluskood annab – 10% allahindlust e-raamatutele, ei kehti see samal tellimusel olevatele loengutele ega DPD kulleri tasule. Ühel tellimusel saab kasutada korraga vaid ühte allahindluskoodi. Kõiki aktiivseid kampaaniad näete Kampaaniade lehele vajutades.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine.

5.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt Tingimuste punktile 3.4. toimetatakse tooted Teile kohale Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni teel eelnevalt kokku lepitud ajal. Tellimisele minevate kodumasinate ja elektroonika tarneaeg on 3–10 tööpäeva, erandkorras kuni 30 tööpäeva.
5.2. Tooted koos eestikeelse tooteinfoga ja muude toodete juurde kuuluvate dokumentidega toimetab kullerfirma kohale toote kirjelduses määratud tähtaja jooksul.
5.3. Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet laos ei ole ja see tuleb tarnijalt spetsiaalselt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest Knaitek OÜ ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 3.4. ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse Teile. 
5.4. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg. 
5.5. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik. 
5.6. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Knaitek OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. 
5.7. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info@knaitek.ee. Kullerfirma poolt vigastatud pakendiga toode asendatakse.
5.8 Meie trasnpordipartnerite loetelu:
- ELS (www.omniva.ee)
- DPD (www.dpd.ee         

5.9 Saadetise vastuvõtmisel veenduge kulleri juuresolekul selles, et saadetise pakend on heas seisukorras ning sellel puuduvad välised vigastused (näiteks pakendi avamistunnused, muljumine vms), kas toodete arv, kvaliteet ja sortiment on vastavad.

Välise vigastuse korral, toodete arvu, kvaliteedi või sortimendi puudumise korral, peab Saaja või Saaja volitatud esindaja loobuma saadetise vastuvõtmisest. Sel juhul täidab Saaja või Saaja volitatud esindaja koos kulleriga erasaadetise kontrollimise akti, kuhu sisestatakse kogu info leitud rikkumiste kohta.

Saadetis loetakse üle antuks, kui Saaja või tema volitatud esindaja võtab saadetise vastu ja allkirjastab saatekirja (paberkandjal või elektroonilise andmekandjal) ilma märkusteta, loetakse, et tooted on kohale toimetatud, saadetise pakend on heas korras, toodete arv, kvaliteet ja sortiment vastab ostu-müügi lepingu tingimustele, lisateenused, mis on esitatud andmekandjal või paberil tarnekinnituses, on korralikult teostatud, kui ei tõendata vastupidist.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Kui me ei saa teie tellimust täita, võime selle tagasi lükata (ilma sellest tulenevate kohustusteta). Sel juhul hüvitame mis tahes ettemaksed, mille olete selle kauba eest teinud.
6.2. Esindusest ostetud või kätte saadud kvaliteetset kaupa ei ole kauplejad kohustatud tagasi võtma ega ka ümber vahetama mõne muu kauba vastu.