Ostukorv toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Summa km-ta: 0,00 €
img

TASUTA KOJUVEDU*

Maksa kullerile Tallinna piires

img

RAHA 100%TAGASTUS

Toodete garantii kuni 2 aastat

img

KAMPAANIAD

Allahindluse koodid, kingitused

img

JÄRELMAKSU VÕIMALUSED

Sissemaks kas või 0.-

OSTUINFO

Kui toode on märgitud kui "Talinna Poes", siis see tähendab, et toode on koheselt ostetav. Meie kauplus asub Tallinnas aadressil Sõpruse pst 145, kus on vajadusel võimalik tootega tutvuda.
Kvaliteetset kaupa ei ole kauplused kohustatud tagasi võtma ega ka ümber vahetama mõne muu kauba vastu.

Kui toode on märgitud kui "1-3 päevaga kätte", siis meie keskmine tarneaeg on 1–3 tööpäeva (ladu asub Tallinnast väljas).

Kui tulete ise järgi:
- arveldus kohapeal, kui toode on kohapeal meie kaupluses olemas

Kui tellite kojuveo üle Eesti: 
- makstakse ettemaks 100% ülekandega või Järelmaksu sissemaksuna. Tallinna piires on võimalik tasuda tellimuse eest kullerile.

Arve saadetakse pärast maksmist automaatselt ostja e-posti aadressile!

 

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna Knaitek.ee (edaspidi Knaiteki pood) omanik Knaitekcom OÜ vahel Knaiteki poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. 
1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Knaiteki poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. 
1.3 Knaitekcom OÜ-l on õigus muuta ja täiendada käesolevaid tingimusi ja hinnakirja, tulenevalt Knaiteki poe arengust ning poe parema ja turvalisema kasutamise huvides. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse veebilehel www.Knaitek.ee. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisel veebilehel www.knaitek.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja Knaitekcom OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. Hinnad

2.1. Knaiteki poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule. 
2.2. Kõik hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Võite muuta ostukorvis olevate toodete arvu. Samuti võite muuta toote tellitavat kogust. Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule „Uuenda ostukorvi“. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Edasi”. Teid suunatakse tellija andmete leheküljele. 
3.2. Tellija andmete lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Jätka ostmist”. Teid suunatakse tellimuse kinnituse ja makseviisi valiku leheküljele. 
3.3. Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. 
3.4. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Knaitekcom OÜ arvelduskontole.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis. 
4.2. Toodete eest saate tasuda: 
1) Ülekandega või pangalingiga (Swedbank, SEB). 
2) Sularahas, ülekandega või kaardiga meie esinduses. Kaardiga maksmise korral lisandub hinnale 1%. American Expressi (AMEX) kaardi puhul lisandub 7% hinnale.

4.3. Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole ettenähtud aja jooksul ostusummat tasunud. 
4.4. Tellimus vormistatakse ja tarnitakse ettemakse puhul.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine.

5.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt Tingimuste punktile 3.4. toimetatakse tooted Teile kohale Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni teel eelnevalt kokku lepitud ajal. Tellimisele minevate kodumasinate ja elektroonika tarneaeg on 3–10 tööpäeva, erandkorras kuni 30 tööpäeva.
5.2. Tooted koos eestikeelse tooteinfoga ja muude toodete juurde kuuluvate dokumentidega toimetab kullerfirma kohale toote kirjelduses määratud tähtaja jooksul.
5.3. Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet laos ei ole ja see tuleb tarnijalt spetsiaalselt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest Knaitekcom OÜ ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 3.4. ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse Teile. 
5.4. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg. 
5.5. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik. 
5.6. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Knaitekcom OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. 
5.7. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile it@knaitek.ee või Knaitekcom OÜ kontakttelefonil 5017568. Kullerfirma poolt vigastatud pakendiga toode asendatakse.
5.8 Meie trasnpordipartnerite loetelu:
- ELS (www.omniva.ee)
- DPD (www.dpd.ee         

5.9 Saadetise vastuvõtmisel veenduge kulleri juuresolekul selles, et saadetise pakend on heas seisukorras ning sellel puuduvad välised vigastused (näiteks pakendi avamistunnused, muljumine vms), kas toodete arv, kvaliteet ja sortiment on vastavad.

Välise vigastuse korral, toodete arvu, kvaliteedi või sortimendi puudumise korral, peab Saaja või Saaja volitatud esindaja loobuma saadetise vastuvõtmisest. Sel juhul täidab Saaja või Saaja volitatud esindaja koos kulleriga erasaadetise kontrollimise akti, kuhu sisestatakse kogu info leitud rikkumiste kohta.

Saadetis loetakse üle antuks, kui Saaja või tema volitatud esindaja võtab saadetise vastu ja allkirjastab saatekirja (paberkandjal või elektroonilise andmekandjal) ilma märkusteta, loetakse, et tooted on kohale toimetatud, saadetise pakend on heas korras, toodete arv, kvaliteet ja sortiment vastab ostu-müügi lepingu tingimustele, lisateenused, mis on esitatud andmekandjal või paberil tarnekinnituses, on korralikult teostatud, kui ei tõendata vastupidist.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Teil on õigus peale toodete eest tasumist kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Knaiteki poe elektronposti aadressile it@knaitek.ee vastavasisuline teade koos tellimuse numbriga ning oma arvelduskonto numbriga, või helistades Knaitekcom OÜ kontakttelefonil 5017568. 
6.2. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul: audio- ja videosalvestised ning kodutehnika, mille ümbrise on tarbija avanud. Kvaliteetset kaupa ei ole kauplused kohustatud tagasi võtma ega ka ümber vahetama mõne muu kauba vastu.
6.3. Kui ettemaksu arve ei ole tasutud 2 tööpäeva jooksul, loeme selle Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Müüjal on õigus tühistada tarnitud tellimus, kui see pole tasutud 14 päeva peale ettemaksu ning nõuda leppetrahvi kuni 10% ulatuses tellimuse lõpphinnast.  Kõik meie tooded väärtusega üle 300 eur sisaldavad transpordikulud 40 eur hinna sees, mis ei hüvita tagastamise puhul, need kulud tellimuse arvel pole kuvatud. Viide tarbijakaitse seadusele siin.
6.4. Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vormi, mis sisaldab järgnevat infot: tagastatav toode, tellimuse number, arveldusarve number ja nimi kellele raha tagasi kanda. Peale vastavasisulise teate saamist, saadame vormi teie e-postile ning täpsustame toote tagastamist. Tarbija kannab tagastamise tavalised kulud.
6.5. Kui me ei saa teie tellimust täita, võime selle tagasi lükata (ilma sellest tulenevate kohustusteta). Sel juhul hüvitame mis tahes ettemaksed, mille olete selle kauba eest teinud.
6.6. Et vältida edsimüüki võime paluda originaalkarbi tagasi.

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

7.1. Knaitekcom OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üleandmisest. Tarbija kannab transpordiga seotatud kulud.
7.2. Knaitekcom OÜ ei vastuta: 
1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest. 
2) Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel. 
3) Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral. 
7.3. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest. 
7.4. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.
7.5 Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla uuenenud peale teie viimast külastust. Seoses tootjate andmekaartide puudulikkusega võib Knaitek.ee poe tooteinfos esineda ebatäpsusi. Antud juhul ei võta Knaitek.ee pood vastutust toote andmete õigsuse eest. Soovitame siiski enne ostu sooritamist kontrollida tooteinfot võimalusel tootja veebilehel.