0,00 €

img

TASUTA VEDU*

Maksa kullerile Tallinna piires

img

RAHA 100%TAGASTUS

Toodete garantii kuni 2 aastat

img

KAMPAANIAD

Allahindluse koodid, kingitused

img

JÄRELMAKSU VÕIMALUSED

Sissemaks kas või 0.-

Seadmete hoolduse ja müügigarantii tingimused äriklientidele

1. PRETENSIOONI ESITAMISE TÄHTAEG

1.1. Kõik  müüdavad tooted on mõeldud tarbimiseks Euroopa Majanduspiirkonnas, seetõttu kõikidele toodetele laieneb tootja määratud garantiitingimused- ja tähtajad. Eraisikutele müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg. Autoriseeritud hooldusesinduse puudumisel teostatakse garantiiremont müüja kaudu. Viide tarbijakaitse seadusele siin
1.2 Toote garantiitunnistuseks on kaubaga saadud arve.

2. GARANTII TEOSTAMINE

2.1. Garantiiremont teostatakse tootja autoriseeritud hooldusesinduses. Autoriseeritud hooldusesinduse puudumisel teostatakse garantiiremont müüja kaudu. Kui seade ei vasta tootja garantiitingimustele, arvestatakse defekteerimis-tasu 15 eur.
2.2. Kliendil tuleb probleemne seade toimetada tavalisel kuludel diagnostikasse müüjale või vastava konkreetse tootja autoriseeritud hoolduskeskusesse. Parandamise või asendamisega seotud kulud kannavad müüja või hoolduskeskused, mille hulka kuuluvad saatmis- ning postikulud ehk ostjani tagasi toimetamise kulud. Garantii olukorras ei ole müüja kohustatud kaupa tagasi ostma ega ka ümber vahetama uue kauba vastu.

Autoriseeritud hoolduskeskused:

 Teeninduskeskus.ee (koduelektroonika)
-  www.mttc.ee (mobiilseadmed)
-  
www.tsc.lv/ee (mobiilseadmed)

2.3 Kui kauplejale tagastatud seadme remontimine garantiiajal osutub võimatuks ja selle tootmine on lõppenud asendab kaupleja seadme garantiikorras samaväärse või paremaga. Kui asendamine ei ole võimalik tagastatakse ostusumma 14 päeva jooksul. 

2.4 Juriidiliste isikute puhu KNAITEK garantii ise ei anna. Firmadel tuleb iseseisvalt pöörduda lähima tootja autoriseeritud hoolduskeskusesse oma kuludel üle Euroopa, autoriseeritud hooldusesinduse puudumisel teostatakse garantiiremont müüja kaudu vaid esimese 6 kuu jooksul. Kui seade ei vasta tootja garantiitingimustele, arvestatakse defekteerimis-tasu 15 eur.

3. TAGASTUS

3.1. Tarbijal on õigus e-poest  ostetud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastada saab vaid korralikus originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes, kuid aga tagastatud kaup oli tavapärasel kasutamisel, siis meil on õigus nõuda hüvituse kuni 25% toode lõpphinnast. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul: audio- ja videosalvestised. Viide tarbijakaitse seadusele siin. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastatava toote meieni jõudmisest. Kui tarbija keeldub saadetisest müüjal on õigus nõuda tagastamise transpordikulude hüvituse kuni 10% ulatuses tellimuse lõpphinnast.

3.2 Esindusest ostetud või kätte saadud kvaliteetset kaupa ei ole kauplused kohustatud tagasi võtma ega ka ümber vahetama mõne muu kauba vastu.
3.3 Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vormiTarneaadress: Knaitek OÜ, Sõpruse  pst 145, Tallinn, Estonia, 13417; tel. +372 5017568. Tarbija kannab tagastamise tavalised kulud.