0,00 €

img

TASUTA KOJUVEDU*

Maksa kullerile Tallinna piires

img

RAHA 100%TAGASTUS

Toodete garantii kuni 2 aastat

img

KAMPAANIAD

Allahindluse koodid, kingitused

img

JÄRELMAKSU VÕIMALUSED

Sissemaks kas või 0.-

Kvaliteedi pretensiooni esitamine ja 14-päevane taganemisõigus

1. PRETENSIOONI ESITAMISE TÄHTAEG

1.1. Kõik  müüdavad tooted on mõeldud tarbimiseks Euroopa Majanduspiirkonnas, seetõttu kõikidele toodetele laieneb tootja määratud garantiitingimused- ja tähtajad. Eraisikutele müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg. Viide tarbijakaitse seadusele siin
1.2 Toote garantiitunnistuseks on kaubaga saadud arve.

2. GARANTII TEOSTAMINE

2.1. Garantiiremont teostatakse tootja autoriseeritud hooldusesinduses. Autoriseeritud hooldusesinduse puudumisel teostatakse garantiiremont müüja kaudu.
2.2. Kliendil tuleb probleemne seade toimetada tavalisel kuludel diagnostikasse müüjale või vastava konkreetse tootja autoriseeritud hoolduskeskusesse. Parandamise või asendamisega seotud kulud kannavad müüja või hoolduskeskused, mille hulka kuuluvad saatmis- ning postikulud ehk ostjani tagasi toimetamise kulud.

Autoriseeritud hoolduskeskused:

 Teeninduskeskus.ee (koduelektroonika)
-  www.mttc.ee (mobiilseadmed)
-  
www.tsc.lv/ee (mobiilseadmed)

2.3 Kui seadme remontimine garantiiajal osutub võimatuks ja selle tootmine on lõppenud asendab kaupleja seadme garantiikorras samaväärse või paremaga. Kui asendamine ei ole võimalik tagastatakse ostusumma 14 päeva jooksul.

2.4 Juriidiliste isikute puhu KNAITEK garantii ise ei anna. Firmadel tuleb iseseisvalt pöörduda lähima tootja autoriseeritud hoolduskeskusesse oma kuludel üle Euroopa, autoriseeritud hooldusesinduse puudumisel teostatakse garantiiremont müüja kaudu vaid esimese 6 kuu jooksul.

3. TAGASTUS

3.1. Tarbijal on õigus e-poest  ostetud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastada saab vaid korralikus originaalpakendis ning kasutamata kaupa. Selleks, et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, võib asja käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse seda tavapäraselt teha poes. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul: audio- ja videosalvestised. Viide tarbijakaitse seadusele siinRaha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastatava toote meieni jõudmisest.
3.2 Esindusest ostetud kvaliteetset kaupa ei ole kauplused kohustatud tagasi võtma ega ka ümber vahetama mõne muu kauba vastu.
3.3 Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vormiTarneaadress: Knaitekcom OÜ, Sõpruse  pst 145, Tallinn, Estonia, 13417; tel. +372 5017568. Tarbija kannab tagastamise tavalised kulud.