Ostukorv toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Summa km-ta: 0,00 €
img

TASUTA KOJUVEDU*

Maksa kullerile Tallinna piires

img

RAHA 100%TAGASTUS

Toodete garantii kuni 2 aastat

img

KAMPAANIAD

Allahindluse koodid, kingitused

img

JÄRELMAKSU VÕIMALUSED

Sissemaks kas või 0.-

Kvaliteedi garantii ja Tagastus

1. GARANTIIAEG

1.1. Kõik  müüdavad tooted on mõeldud tarbimiseks Euroopa Majanduspiirkonnas, seetõttu kõikidele toodetele laieneb tootja määratud garantiitingimused- ja tähtajad. Toodete garantiiaeg on vähemalt 24 kuud (APPLE ja Blackberry mobiilseadmete garantiiaeg on 1 aasta)
.  Viide tarbijakaitse seadusele siin
1.2 Toote garantiitunnistuseks on kaubaga saadud arve.

2. GARANTII TEOSTAMINE

2.1. Garantiiremont teostatakse tootja autoriseeritud hooldusesinduses. Autoriseeritud hooldusesinduse puudumisel teostatakse garantiiremont tootjatehase kaudu.
2.2. Garantiihoolduseks tagastatava tootega peab olema kaasas lühikirjeldus tehnilise probleemi olemusest koos selle ilmnemise ja avastamise kirjeldusega.
2.3. Kliendil tuleb probleemne või garantiiremonti vajav seade toimetada vastava konkreetse tootja autoriseeritud hoolduskeskusesse oma kuludel:
 Teeninduskeskus.ee (koduelektroonika)
-  www.mttc.ee (mobiilseadmed)
-  
www.tsc.lv/ee (mobiilseadmed)
2.4 Kui seadme remontimine garantiiajal osutub võimatuks ja selle tootmine on lõppenud asendab tootja või maaletooja seadme garantiikorras samaväärse või paremaga. Kui asendamine ei ole võimalik tagastatakse ostusumma.
2.5 Firmadele KNAITEK garantii ise ei anna. Firmadel tuleb iseseisvalt pöörduda lähima tootja autoriseeritud hoolduskeskusesse oma kuludel üle Euroopa:

Eestis: http://www.mttc.ee
Soomes: http://www.scfhuolto.fi


3. TAGASTUS

3.1. Tarbijal on õigus poest  ostetud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema korralikus- ja avamata originaalpakendis või kasutamata. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul: audio- ja videosalvestised ning kodutehnika, mille ümbrise on tarbija avanud. Viide tarbijakaitse seadusele siinKvaliteetset kaupa ei ole kauplused kohustatud tagasi võtma ega ka ümber vahetama mõne muu kauba vastu.
3.2 Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vormi, mis sisaldab järgnevat infot: tagastatav toode, tellimuse number, arveldusarve number ja nimi kellele raha tagasi kanda. Peale vastavasisulise teate saamist, saadame vormi teie e-postile ning täpsustame toote tagastamist. Tarbija kannab tagastamise tavalised kulud.

3.3 Müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.
3.4 Pretensiooni esitamise periood hakkab kehtima kauba kliendile väljastamise hetkel koostatud saatedokumendil näidatud kuupäevast.